Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Notatka informacyjna Podstawowe dane statystyczne o Radomiu. III kw. 2021 r.

06.12.2021
Informacje dla m. Radom
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Podstawowe dane statystyczne o Płocku. III kw. 2021 r.

06.12.2021
Informacje dla m. Płock
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Podstawowe dane statystyczne o Ostrołęce. III kw. 2021 r.

06.12.2021
Informacje dla m. Ostrołęki
Czytaj dalej

Publikacja Przegląd Statystyczny Warszawy. III kwartał 2021 r.

03.12.2021
Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą m.st. Warszawy, m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, podmiotów gospodarki narodowej, cen detalicznych, finansów przedsiębiorstw niefinansowych, przemysłu, budownictwa, handlu, bezpieczeństwa publicznego. Dane zamieszczone w publikacji prezentuje się w okresach miesięcznych, kwartalnych, rocznych i w okresach narastających. Informacje statystyczne uzupełniono podstawowymi danymi dla miast – siedzib wojewody i (lub) sejmiku województwa.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna 10 faktów z życia osób niepełnosprawnych

02.12.2021
Informacje dla Mazowsza
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Turystyka w III kwartale 2021 r.

01.12.2021
Informacje dla Mazowsza i m.st. Warszawy
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie mazowieckim. Listopad 2021 r.

30.11.2021
W większości badanych obszarów przedsiębiorcy w listopadzie oceniają koniunkturę pozytywnie. Najbardziej optymistyczne oceny koniunktury formułowane są przez firmy z sekcji informacja i komunikacja, natomiast najbardziej negatywne – przez prowadzących działalność w zakresie zakwaterowania i gastronomii. W większości obszarów oceny bieżące („diagnozy”) oraz oczekiwania („prognozy”) pogorszyły się lub są podobne jak przed miesiącem.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Statystyka Warszawy. Październik 2021 r.

30.11.2021
Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie m.st. Warszawy m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, przemysłu i budownictwa, handlu oraz cen. Informacja charakteryzuje się atrakcyjną formą graficzną w postaci kartogramów. Wybrane informacje zaprezentowano w przekrojach według wybranych sekcji w układzie PKD 2007.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa mazowieckiego. Październik 2021 r.

30.11.2021
Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące w województwie mazowieckim m.in. z zakresu rynku pracy, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu oraz cen. Informacja charakteryzuje się bogatą formą graficzną w postaci map i kartogramów. Wybrane informacje zaprezentowano w przekrojach według sektorów i wybranych sekcji oraz powiatów.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Rynek pracy w październiku 2021 r.

30.11.2021
Informacje dla Mazowsza i m.st. Warszawy
Czytaj dalej

Publikacja Biuletyn Statystyczny Województwa Mazowieckiego. III kwartał 2021 r.

29.11.2021
Publikacja zawiera podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa mazowieckiego, m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, podmiotów gospodarki narodowej, cen, finansów, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu i bezpieczeństwa publicznego na poziomie województwa, podregionów, powiatów oraz w podziale na sekcje i działy PKD. Zamieszczone dane prezentowane są w okresach miesięcznych, kwartalnych, rocznych i w okresach narastających. Informacje statystyczne uzupełnione są podstawowymi danymi dla całego kraju i poszczególnych województw oraz wybranymi wskaźnikami ogólnopolskimi.
Czytaj dalej
1    37  38  39  40  41  42  43  44  45    95
Do góry