Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rynek pracy w województwie mazowieckim w 2020 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 15.11.2021
Częstotliwość wydania: Roczna

Urząd Statystyczny w Warszawie przekazuje Państwu dwudzieste pierwsze wydanie publikacji poświęconej zagadnieniom rynku pracy w województwie mazowieckim.

Niniejsza publikacja ma na celu zaprezentowanie najważniejszych tematów z zakresu rynku pracy dotyczących pracujących, bezrobotnych, warunków pracy oraz wynagrodzeń. Poprzez swój zakres i przekrój wzmacnia ona system monitorowania polityki spójności w regionie.

Opracowanie składa się z syntezy wyników badań oraz tekstów analitycznych wzbogaconych wykresami i kartogramami obrazującymi wiele zjawisk występujących na terenie województwa mazowieckiego. W celu zilustrowania i przeanalizowania zachodzących w województwie mazowieckim zmian wybrane dane ujęto w retrospekcji od 2010 r.

Opracowanie zostało przygotowane przy wykorzystaniu wyników badań statystycznych statystyki publicznej, w tym na podstawie danych uzyskanych z Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii (obecnie Ministerstwo Rozwoju i Technologii) oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.


Oceń opracowanie:

 

Do góry