Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacja Przegląd Statystyczny Warszawy. II kwartał 2020 r.

03.09.2020
Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą m.st. Warszawy, m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, podmiotów gospodarki narodowej, cen detalicznych, finansów przedsiębiorstw niefinansowych, przemysłu, budownictwa, handlu, bezpieczeństwa publicznego. Dane zamieszczone w publikacji prezentuje się w okresach miesięcznych, kwartalnych, rocznych i w okresach narastających. Informacje statystyczne uzupełniono podstawowymi danymi dla miast – siedzib wojewody i (lub) sejmiku województwa.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Podstawowe dane statystyczne o Siedlcach. II kw. 2020 r.

02.09.2020
Informacje dla m. Siedlce
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Podstawowe dane statystyczne o Radomiu. II kw. 2020 r.

02.09.2020
Informacje dla m. Radom
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Podstawowe dane statystyczne o Płocku. II kw. 2020 r.

02.09.2020
Informacje dla m. Płock
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Podstawowe dane statystyczne o Ostrołęce. II kw. 2020 r.

02.09.2020
Informacje dla m. Ostrołęki
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie mazowieckim. Sierpień 2020 r.

31.08.2020
W większości badanych obszarów przedsiębiorcy w sierpniu br. oceniają koniunkturę mniej pesymistycznie niż w lipcu br. Największy wzrost ocen w tym zakresie odnotowano w sekcji zakwaterowanie i gastronomia. Tylko w sekcji budownictwo oceny są podobne jak przed miesiącem. We wszystkich obszarach odnotowano poprawę ocen bieżących („diagnoz”). Do badania za sierpień br. – odpowiedzi udzielane w okresie od 1 do 10 sierpnia – dołączono moduł pytań diagnozujący wpływ pandemii COVID-19 na koniunkturę gospodarczą (wyniki w Aneksie).
Czytaj dalej

Publikacja Biuletyn Statystyczny Województwa Mazowieckiego. II kwartał 2020 r.

31.08.2020
Publikacja zawiera podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa mazowieckiego, m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, podmiotów gospodarki narodowej, cen, finansów, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu i bezpieczeństwa publicznego na poziomie województwa, podregionów, powiatów oraz w podziale na sekcje i działy PKD. Zamieszczone dane prezentowane są w okresach miesięcznych, kwartalnych, rocznych i w okresach narastających. Informacje statystyczne uzupełnione są podstawowymi danymi dla całego kraju i poszczególnych województw oraz wybranymi wskaźnikami ogólnopolskimi.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Turystyka w II kwartale 2020 r.

31.08.2020
Informacje dla Mazowsza i m.st. Warszawy
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Statystyka Warszawy. Lipiec 2020 r.

28.08.2020
Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie m.st. Warszawy m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, przemysłu i budownictwa, handlu oraz cen. Informacja charakteryzuje się atrakcyjną formą graficzną w postaci kartogramów. Wybrane informacje zaprezentowano w przekrojach według wybranych sekcji w układzie PKD 2007.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa mazowieckiego. Lipiec 2020 r.

28.08.2020
Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące w województwie mazowieckim m.in. z zakresu rynku pracy, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu oraz cen. Informacja charakteryzuje się bogatą formą graficzną w postaci map i kartogramów. Wybrane informacje zaprezentowano w przekrojach według sektorów i wybranych sekcji oraz powiatów.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Witaj szkoło! Zmiany cen detalicznych wybranych towarów i usług w woj. mazowieckim i Warszawie

28.08.2020
Informacje dla Mazowsza i dla m.st. Warszawy.
Czytaj dalej
1    46  47  48  49  50  51  52  53  54    88
Do góry