Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Sport, turystyka

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacja Zróżnicowanie atrakcyjności turystycznej powiatów województwa mazowieckiego

03.01.2014
W opracowaniu wykorzystano dane za 2012 r. dostępne w Banku Danych Lokalnych na stronie Głównego Urzędu Statystycznego. Informacje o walorach przyrodniczych i kulturowych Mazowsza pochodzą ze stron internetowych powiatów i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz Raportu z Diagnozy Potencjału Turystycznego Województwa Mazowieckiego, Strategia rozwoju turystyki województwa mazowieckiego na lata 2007-2013 – część I. Analizę przeprowadzono za pomocą taksonomicznego miernika rozwoju.
Czytaj dalej

Publikacja Sport w województwie mazowieckim w latach 2008-2012

16.12.2013
W opracowaniu zaprezentowano w formie graficznej i tabelarycznej bogaty zestaw informacji charakteryzujących stan i osiągnięcia województwa mazowieckiego w sporcie wlatach 2008-2012. Całość została poprzedzona uwagami ogólnymi, stosowanymi pojęciami oraz charakterystyką źródeł, z których korzystano przy opracowaniu publikacji. Na szczególną uwagę zasługują informacje pozwalające na porównania wyników osiąganych przez poszczególne powiaty oraz ukazujące pozycję sportu mazowieckiego na tle innych województw.
Czytaj dalej

Publikacja Sport w m.st. Warszawie w latach 2006-2009

20.12.2010
Urząd Statystyczny w Warszawie, chcąc zaspokoić potrzeby informacyjne odbiorców, przygotował we współpracy z Biurem Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy nową publikację „Sport w Warszawie w latach 2006-2009” w polsko-angielskiej wersji językowej.
Czytaj dalej
Do góry