Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rocznik Statystyczny Warszawy 2016

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 30.12.2016
Częstotliwość wydania: Roczna

Rocznik Statystyczny Warszawy rozpoczynają cztery tablice przeglądowe zawierające ważniejsze dane o stolicy w latach 2000–2015, ważniejsze dane w przeliczeniu na 1 mieszkańca miasta w latach 2005, 2010–2015, dane o m.st. Warszawie na tle województwa mazowieckiego w 2015 r. oraz dane o dzielnicach m.st. Warszawy w 2015 r.

Szczegółowe dane statystyczne zgrupowano w 22 działach tematycznych poprzedzonych uwagami ogólnymi zawierającymi wyjaśnienia dotyczące terminologii, metodologii i zakresu informacji. Zamieszczony materiał statystyczny wzbogacono ilustracją graficzną, w formie wykresów.

Niniejszą edycję Rocznika wzbogacono m.in. o dział “Nauka i technika” oraz informacje dotyczące współczynników skolaryzacji, kształcenia osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz uczniów i absolwentów szkół zawodowych i policealnych według kierunków kształcenia.

Przy opracowywaniu poszczególnych działów korzystano z wyników badań statystycznych statystyki publicznej, jak również ze źródeł spoza resortu statystyki.

Oceń opracowanie:

 

Do góry