Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Statystyczny portret Radomia w latach 2000-2010

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 01.06.2012
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

Opracowanie jest pierwszą publikacją o Radomiu, od czasu włączenia miasta w 1999 r. do województwa mazowieckiego. Publikacja zawiera szereg informacji z zakresu demografii, rynku pracy, wynagrodzeń, ochrony zdrowia, edukacji, kultury i turystyki, infrastruktury komunalnej i gospodarki mieszkaniowej, finansów publicznych i podmiotów gospodarki narodowej, obrazujących przemiany zachodzące w mieście w okresie ostatniego dziesięciolecia. Radom został również zaprezentowany na tle polskich miast o zbliżonej liczbie ludności.

Opracowanie składa się z części opisowej dotyczącej wyników badań, wzbogaconej prezentacją graficzną w postaci zestawu map i wykresów przedstawiających zjawiska zachodzące na terenie Radomia. Publikację uzupełnia część tabelaryczna z danymi liczbowymi. Dane te stanowiły podstawę do obliczeń większości współczynników i wskaźników.

Oceń opracowanie:

 

Do góry