Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
29
wrz

Koniunktura gospodarcza w województwie mazowieckim. Wrzesień 2015 r.

Przedsiębiorstwa z siedzibą w województwie mazowieckim ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym oceniają we wrześniu optymistycznie, podobnie jak w sierpniu. Opinie dotyczące bieżącego portfela zamówień są zbliżone do zgłaszanych przed miesiącem. Produkcja rośnie nieco wolniej niż sygnalizowano w sierpniu. Sytuacja finansowa oceniana jest nieznacznie negatywnie. Odpowiednie prognozy są korzystne: portfela zamówień i produkcji ostrożniejsze niż w ubiegłym miesiącu, a sytuacji finansowej – zbliżone do przewidywań formułowanych w sierpniu. Planowane jest utrzymanie dotychczasowego stanu zatrudnienia. Przedsiębiorcy przewidują, że ceny wyrobów przemysłowych mogą rosnąć.
Czytaj dalej
29
wrz

Mieszkania oddane do użytkowania w I półroczu 2015 r.

Informacje dla Mazowsza, powiatów i m.st. Warszawy
Czytaj dalej
29
wrz

Statystyka Warszawy. Sierpień 2015 r.

Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie m.st. Warszawy m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, przemysłu i budownictwa, handlu oraz cen. Informacja charakteryzuje się atrakcyjną formą graficzną w postaci kartogramów. Wybrane informacje zaprezentowano w przekrojach według wybranych sekcji w układzie PKD 2007.
Czytaj dalej
29
wrz

Rynek pracy Mazowsza i Warszawy w sierpniu 2015 r.

Informacje dla Mazowsza i m.st. Warszawy.
Czytaj dalej
1  2    
Do góry