Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
23
gru

Statystyka Warszawy. Listopad 2015 r.

Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie m.st. Warszawy m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, przemysłu i budownictwa, handlu oraz cen. Informacja charakteryzuje się atrakcyjną formą graficzną w postaci kartogramów. Wybrane informacje zaprezentowano w przekrojach według wybranych sekcji w układzie PKD 2007.
Czytaj dalej
23
gru

Rynek pracy Mazowsza i Warszawy w listopadzie 2015 r.

Informacje dla Mazowsza i m.st. Warszawy.
Czytaj dalej
23
gru

Bezrobocie rejestrowane w końcu listopada 2015 r.

Informacje dla Mazowsza, powiatów i m.st. Warszawy.
Czytaj dalej
29
gru

Koniunktura gospodarcza w województwie mazowieckim. Grudzień 2015 r.

Przedsiębiorstwa z siedzibą w województwie mazowieckim ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym oceniają w grudniu nieco mniej korzystnie niż w listopadzie. Bieżący portfel zamówień i produkcja rosną wolniej niż w ubiegłym miesiącu. Oceny dotyczące sytuacji finansowej są mniej korzystne od zgłaszanych w listopadzie. Odpowiednie prognozy są pozytywne; produkcji – zbliżone do formułowanych w ubiegłym miesiącu, a portfela zamówień i sytuacji finansowej – ostrożniejsze od przewidywań z listopada. Planowany jest niewielki wzrost zatrudnienia. Przedsiębiorcy przewidują, że ceny wyrobów przemysłowych mogą nieznacznie rosnąć.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5    
Do góry