Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
3
gru

Przegląd Statystyczny Warszawy. III kwartał 2015 r.

Podstawowe informacje dotyczące: geografii, meteorologii i środowiska, demografii, ochrony zdrowia i pomocy społecznej, cen, rynku pracy, budownictwa mieszkaniowego, podmiotów gospodarki narodowej, komunikacji, bezpieczeństwa publicznego i działalności kulturalnej oraz finansów. Ponadto porównania międzynarodowe Warszawy z wybranymi miastami i stolicami Europy.
Czytaj dalej
4
gru

Gospodarka odpadami komunalnymi w województwie mazowieckim w 2014 r.

Źródłem informacji o odpadach komunalnych w 2014 r. są dane uzyskane na podstawie sprawozdawczości Głównego Urzędu Statystycznego na formularzu: M-09 – Sprawozdanie o wywozie i unieszkodliwianiu odpadów komunalnych, Załącznik do sprawozdania SG-01 – Statystyka gminy: gospodarka mieszkaniowa i komunalna. Utrzymanie czystości i porządku w gminie.
Czytaj dalej
8
gru

Portret województwa mazowieckiego 2010-2014

Niniejsza publikacja została przygotowana przez Urząd Statystyczny w Warszawie w celu zaprezentowania sytuacji społeczno-gospodarczej województwa mazowieckiego.
Czytaj dalej
17
gru

Produkt krajowy brutto w województwie mazowieckim w latach 2010-2013

Prezentowane dane opracowano zgodnie z zasadami „Europejskiego Systemu Rachunków (ESA 2010)”, wprowadzonego rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 549/2013 z dnia 21 V 2013 r. w sprawie europejskiego systemu rachunków narodowych i regionalnych w Unii Europejskiej (Dz.Urz. UE L 174 z 26.06.2013 r.). Dane za lata 2010–2012 zostały zmienione w stosunku do wcześniej opublikowanych z tytułu kontynuacji prac nad wdrożeniem standardów metodycznych ESA 2010, przyjęcia zaleceń Komisji Europejskiej oraz aktualizacji danych źródłowych. Zmiany metodyczne związane są przede wszystkim z zakresem podmiotowym sektora instytucji rządowych i samorządowych.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5    
Do góry