Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Briefing prasowy "Dzieci w statystyce Mazowsza 2010-2014"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
03.06.2016

Dnia 1 czerwca 2016 r. w Urzędzie Statystycznym w Warszawie odbył się briefing prasowy „Dzieci w statystyce Mazowsza 2010-2014”.

Podczas spotkania zaprezentowano wyniki pochodzące z ostatnio wydanej publikacji „Dzieci w województwie mazowieckim 2010-2014”. Ponadto przedstawiono informację o rozpoczynającym się w tym dniu Badaniu Struktury Gospodarstw Rolnych, ze szczególnym naciskiem na możliwość samodzielnej realizacji badania przez Internet.

Urząd Statystyczny w Warszawie reprezentowała Zastępca Dyrektora Agnieszka Ajdyn oraz Kierownik Mazowieckiego Ośrodka Badań Regionalnych Tomasz Zegar.

Obecnym na briefingu dziennikarzom m.in. z Polskiego Radia RDC, Radia ESKA, Radia Kolor oraz Polskiej Agencji Prasowej udzielono wyczerpujących wywiadów, zarówno na temat sytuacji młodego pokolenia na Mazowszu, jak i Badania Struktury Gospodarstw Rolnych.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami prasowymi oraz samą publikacją. 

Pliki do pobrania

Do góry