Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Seminarium „Perspektywy rozwoju Warszawy”

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
04.02.2020

30 stycznia 2020 roku w Urzędzie Statystycznym w Warszawie odbyło się seminarium Polskiego Towarzystwa Statystycznego pt. „Perspektywy rozwoju Warszawy”.

Seminarium składało się z 3 wystąpień i prezentacji przedstawicieli Urzędu m.st. Warszawy.

  • dr Paulina Nowicka – Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. strategii rozwoju miasta, opowiedziała o najważniejszych założeniach wyrażonych w dokumencie Strategia #Warszawa2030.
  • Bartosz Rozbiewski – Naczelnik Wydziału Polityki Przestrzennej w Biurze Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy omówił zagadnienia związane z planowaniem przestrzeni w Warszawie.
  • Kamil Przyborowski - główny specjalista ds. programowania i współpracy metropolitalnej w Urzędzie m.st. Warszawy, opowiedział o współpracy gmin w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych oraz regionu warszawskiego stołecznego.

Tematyka poruszona na Seminarium spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób, które licznie przybyły na spotkanie, jak również tych, które korzystały z udostępnionej transmisji przez Internet.

Do góry