Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

POWSZECHNY SPIS ROLNY 2010. Raport z wyników województwa mazowieckiego

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 21.09.2011
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

Publikacja „Powszechny Spis Rolny 2010 – Raport z wyników województwa mazowieckiego” zawiera wstępne informacje z zakresu większości tematów będących przedmiotem badania w spisie. W opracowaniu uwzględniono zmiany, jakie miały miejsce od poprzedniego spisu rolnego przeprowadzonego w 2002 roku. Raport obejmuje część analityczną oraz część tabelaryczną w formie aneksu, w których przedstawione zostały zagadnienia z następujących obszarów tematycznych:

  • gospodarstwa rolne, w tym gospodarstwa prowadzące działalność rolniczą,
  • użytkowanie gruntów i powierzchnia zasiewów,
  • zwierzęta gospodarskie,
  • ciągniki i maszyny rolnicze,
  • pracujący w gospodarstwach rolnych.

Część analityczną kończy prezentacja województwa mazowieckiego na tle kraju w ramach wyżej wymienionych tematów, a w części tabelarycznej dodatkowo zamieszczono tablicę umożliwiającą porównanie 16 województw w zakresie wybranych zagadnień z takich obszarów tematycznych, jak: gospodarstwa rolne, użytkowanie gruntów, powierzchnia zasiewów i zwierzęta gospodarskie.

Do góry