Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2011. Mieszkania w województwie mazowieckim

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 25.02.2014
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

W niniejszym opracowaniu zamieszczone zostały informacje o stanie zasobów mieszkaniowych, z wyodrębnieniem mieszkań zamieszkanych stale (przynajmniej z jednym faktycznym mieszkańcem) zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego w momencie spisu, tj. według stanu w dniu 31 marca 2011 r.

W publikacji zaprezentowano dane dotyczące liczebności mieszkań w różnorodnych przekrojach, tj. według wielkości, okresu budowy, form własności czy wyposażenia w instalacje techniczno-sanitarne. Zawiera ona również charakterystykę warunków mieszkaniowych ludności oraz podstawowe informacje o mieszkaniach niezamieszkanych.

Na całość opracowania składają się uwagi ogólne, metodyczne, komentarz analityczny wzbogacony graficzną prezentacją wybranych zjawisk oraz część tabelaryczna, w której znajdują się tablice przedstawiające dane w ujęciu ogólnowojewódzkim, w podziale na miasta i wieś oraz powiaty.

Oceń opracowanie:

 

Do góry