Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Statystyczny portret Siedlec w latach 2005-2012

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 11.08.2014
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

W opracowaniu przedstawiono informacje o mieście dotyczące stanu i ochrony środowiska, samorządu, powierzchni oraz ludności, rynku pracy i wynagrodzeń, infrastruktury komunalnej i mieszkań, edukacji i wychowania, ochrony zdrowia i opieki społecznej, kultury, turystyki, sportu, transportu, handlu, finansów publicznych, inwestycji i środków trwałych, a także zarejestrowanych podmiotów gospodarki narodowej.

Opracowanie zawiera dane statystyczne zaprezentowane w ośmioletnim horyzoncie czasowym, który umożliwia prześledzenie dynamiki i kierunków zmian różnych zjawisk zachodzących na terenie miasta. Dane zgromadzono w 14 działach poprzedzonych uwagami ogólnymi, które zawierają wyjaśnienia dotyczące terminologii, metodologii i zakresu informacji. Komentarz analityczny umieszczony w każdym dziale wskazuje najbardziej charakterystyczne zjawiska i tendencje zachodzące w obrębie każdego omawianego tematu. Część tabelaryczna zawiera zebrane dane będące podstawą do obliczeń większości współczynników i wskaźników. Materiał statystyczny wzbogacono ilustracją graficzną w postaci licznych wykresów i map.

Oceń opracowanie:

 

Do góry