Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Statystyczny portret Ostrołęki w latach 2005-2012

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 21.08.2014
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

Podstawową część publikacji poprzedzają uwagi ogólne, kalendarium dziejów Ostrołęki, tablice przeglądowe prezentujące dane o ludności według wybranych miast na podstawie spisów powszechnych (począwszy od 1946 r.) oraz informacje o ruchu naturalnym, migracjach i stanie ludności w Ostrołęce w latach 1995 i 2000−2012, a także dane o wybranych miastach na tle województwa mazowieckiego w 2012 r.

Część główna opracowania, prezentująca dane charakteryzujące warunki życia społeczeństwa i stan gospodarki miasta Ostrołęki, zgrupowana została w 14 tematycznych działach. Każdy z nich zawiera wyjaśnienia dotyczące terminologii, metodologii i zakresu informacji oraz krótki opis analityczny danych prezentowanych w części tabelarycznej. Zamieszczony materiał statystyczny wzbogacono ilustracjami graficznymi, głównie w formie wykresów.

Oceń opracowanie:

 

Do góry