Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Szkoły wyższe w województwie mazowieckim w 2015 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
04.07.2016

Źródłem prezentowanych danych są roczne sprawozdania statystyczne S-10 (o studiach wyższych), S-11 (o pomocy materialnej i socjalnej dla studentów i doktorantów) oraz S-12 (o stypendiach naukowych, studiach podyplomowych i doktoranckich oraz zatrudnieniu w szkołach wyższych, instytutach naukowych i badawczych).

Informacje z zakresu szkół wyższych obejmują cudzoziemców studiujących w Polsce (w tym studiujących w jednostkach zamiejscowych polskich uczelni za granicą); nie obejmują Polaków studiujących za granicą (z wyjątkiem osób studiujących w jednostkach zamiejscowych polskich uczelni za granicą).

Dane obejmują szkoły resortów obrony narodowej oraz spraw wewnętrznych.

Studentów wykazano tyle razy, na ilu kierunkach studiowali według stanu w dniu 30 XI. Jeżeli absolwent w roku akademickim ukończył dwa lub więcej kierunków studiów, to również został wykazany wielokrotnie.

Oceń opracowanie:

 

Do góry