Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
28
list

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa mazowieckiego. Październik 2014 r.

Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące w województwie mazowieckim m.in. z zakresu rynku pracy, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu oraz cen. Informacja charakteryzuje się bogatą formą graficzną w postaci map i kartogramów. Wybrane informacje zaprezentowano w przekrojach według sektorów i wybranych sekcji oraz powiatów.
Czytaj dalej
28
list

Statystyka Warszawy. Październik 2014 r.

Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie m.st. Warszawy m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, przemysłu i budownictwa, handlu oraz cen. Informacja charakteryzuje się atrakcyjną formą graficzną w postaci kartogramów. Wybrane informacje zaprezentowano w przekrojach według wybranych sekcji w układzie PKD 2007.
Czytaj dalej
28
list

Koniunktura gospodarcza w województwie mazowieckim. Listopad 2014 r.

Przedsiębiorstwa z siedzibą w województwie mazowieckim ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym oceniają w listopadzie optymistycznie, podobnie jak w październiku. Korzystne opinie dotyczące bieżącego portfela zamówień są zbliżone do zgłaszanych w ubiegłym miesiącu. Produkcja rośnie szybciej niż w październiku. Sytuacja finansowa oceniana jest pozytywnie, lepiej niż przed miesiącem. Przewidywania dotyczące portfela zamówień, produkcji i sytuacji finansowej są mniej korzystne od formułowanych w październiku. Przedsiębiorcy planują niewielkie redukcje zatrudnienia, zbliżone do zapowiadanych w ubiegłym miesiącu. Ceny wyrobów przemysłowych mogą utrzymać się na dotychczasowym poziomie.
Czytaj dalej
28
list

Rynek pracy we październiku 2014 r.

Informacje dla Mazowsza i m.st. Warszawy.
Czytaj dalej
1  2    
Do góry