Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
2
gru

Portret województwa mazowieckiego 2010-2012

Niniejsza publikacja została przygotowana przez Urząd Statystyczny w Warszawie w celu zaprezentowania sytuacji społeczno-gospodarczej województwa mazowieckiego.
Czytaj dalej
16
gru

Sport w województwie mazowieckim w latach 2008-2012

W opracowaniu zaprezentowano w formie graficznej i tabelarycznej bogaty zestaw informacji charakteryzujących stan i osiągnięcia województwa mazowieckiego w sporcie wlatach 2008-2012. Całość została poprzedzona uwagami ogólnymi, stosowanymi pojęciami oraz charakterystyką źródeł, z których korzystano przy opracowaniu publikacji. Na szczególną uwagę zasługują informacje pozwalające na porównania wyników osiąganych przez poszczególne powiaty oraz ukazujące pozycję sportu mazowieckiego na tle innych województw.
Czytaj dalej
20
gru

Boże narodzenie. Ceny detaliczne wybranych towarów

Informacje dla Mazowsza i m.st. Warszawy.
Czytaj dalej
24
gru

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2011. Zamieszkane budynki

Celem niniejszego opracowania jest przedstawienie informacji o zamieszkanych budynkach zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego w momencie spisu, tj. 31 marca 2011 r. oraz o znajdujących się w nich mieszkaniach.
Czytaj dalej
1  2  3    
Do góry