Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
6
list

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2011. Dojazdy do pracy w województwie mazowieckim

Niniejsze opracowanie ma na celu przedstawienie podstawowych danych i ich interpretacji w odniesieniu do województwa mazowieckiego. Główna część poprzedzona została rozdziałem zawierającym ogólną charakterystykę badania dojazdów do pracy na podstawie danych zawartych w administracyjnych systemach informacyjnych udostępnionych przez ich gestorów na potrzeby NSP 2011. W sposób syntetyczny objaśniono elementy metodyki badania, które umożliwiają właściwą interpretację wyników.
Czytaj dalej
14
list

16 listopada. Światowy dzień ofiar wypadków drogowych

Informacje dla Mazowsza, m.st. Warszawy i powiatów.
Czytaj dalej
14
list

17 listopada. Międzynarodowy Dzień Studenta

Informacje dla Mazowsza i m.st. Warszawy.
Czytaj dalej
18
list

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2011. Migracje zagraniczne i wewnętrzne ludności województwa mazowieckiego

Publikacja składa się z uwag ogólnych, w których podano podstawy prawne spisu, jego cel i zakres tematyczny, a także formy upowszechniania wyników, uwag metodycznych zawierających definicje i pojęcia spisowe, części analitycznej wzbogaconej wykresami oraz z części tabelarycznej. W części tabelarycznej zaprezentowano wyniki spisu w ujęciu ogólnowojewódzkim, w podziale na miasta i wieś oraz według podregionów i powiatów.
Czytaj dalej
1  2  3  4    
Do góry