Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
23
pazdz

Statystyka Warszawy. Wrzesień 2014 r.

Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie m.st. Warszawy m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, przemysłu i budownictwa, handlu oraz cen. Informacja charakteryzuje się atrakcyjną formą graficzną w postaci kartogramów. Wybrane informacje zaprezentowano w przekrojach według wybranych sekcji w układzie PKD 2007.
Czytaj dalej
23
pazdz

Rynek pracy we wrześniu 2014 r.

Informacje dla Mazowsza i m.st. Warszawy.
Czytaj dalej
23
pazdz
27
pazdz

Koniunktura gospodarcza w województwie mazowieckim. Październik 2014 r.

Przedsiębiorstwa z siedzibą w województwie mazowieckim ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym oceniają w październiku optymistycznie, choć nieco gorzej niż we wrześniu. Przewidywania dotyczące portfela zamówień, produkcji i sytuacji finansowej są korzystne, ale ostrożniejsze od formułowanych przed miesiącem. Odpowiednie oceny bieżące są pozytywne, lepsze od zgłaszanych we wrześniu. Przedsiębiorcy planują dalsze niewielkie redukcje zatrudnienia. Ceny wyrobów przemysłowych mogą utrzymać się na dotychczasowym poziomie.
Czytaj dalej
  1  2  3  4    
Do góry