Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
9
lip

11 lipca. Światowy Dzień Ludności

Informacje dla Polski, Mazowsza, m.st. Warszawy i krajów Unii Europejskiej
Czytaj dalej
13
lip

Budownictwo mieszkaniowe w województwie mazowieckim w 2017 r.

W 2017 r. oddano do użytkowania więcej mieszkań niż przed rokiem (20,9% udziału w kraju). Wzrosła liczba mieszkań, na których budowę wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym oraz liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto. Na 1000 mieszkańców województwa mazowieckiego przypadało 6,9 mieszkań oddanych do użtytkowania, natomiast w przeliczeniu na 1000 zawartych małżeństw 1373.
Czytaj dalej
23
lip

24 lipca. Święto Policji

Informacje dla Mazowsza i m.st. Warszawy
Czytaj dalej
26
lip

Funkcjonowanie pieczy zastępczej, placówek wsparcia dziennego oraz zakładów stacjonarnych pomocy społecznej w województwie mazowieckim w 2017 r.

W województwie mazowieckim zmniejszyła się liczba rodzin rodzinnej pieczy zastępczej oraz przebywających w nich dzieci. Zwiększyła się liczba placówek opiekuńczo-wychowawczych, a zmniejszyła liczba wychowanków. Więcej było również placówek wsparcia dziennego i korzystających z nich osób. Wzrosła liczba zakładów stacjonarnych pomocy społecznej i ich mieszkańców.
Czytaj dalej
1  2  3    
Do góry