Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
27
lut

Koniunktura gospodarcza w województwie mazowieckim. Luty 2015 r.

Przedsiębiorstwa z siedzibą w województwie mazowieckim ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym oceniają w lutym optymistycznie, podobnie jak w ubiegłym miesiącu. Bieżąca produkcja rośnie wolniej niż sygnalizowano w styczniu. Portfel zamówień i sytuacja finansowa oceniane są negatywnie. W najbliższych trzech miesiącach portfel zamówień i produkcja mogą wzrastać szybciej niż zapowiadano w styczniu. Korzystne przewidywania w zakresie sytuacji finansowej są nieco lepsze od formułowanych w ubiegłym miesiącu. Planowany jest nieznaczny wzrost zatrudnienia, wobec spadku zapowiadanego w styczniu. Przedsiębiorcy przewidują, że ceny wyrobów przemysłowych mogą nieznacznie rosnąć, podobnie jak oczekiwano w ubiegłym miesiącu.
Czytaj dalej
27
lut
27
lut

Bezrobocie rejestrowane w końcu stycznia 2015 r.

Informacje dla Mazowsza, powiatów i m.st. Warszawy.
Czytaj dalej
27
lut

Biuletyn Statystyczny Województwa Mazowieckiego. IV kwartał 2014 r.

Publikacja zawiera podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa mazowieckiego, m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, podmiotów gospodarki narodowej, cen, finansów, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu i bezpieczeństwa publicznego na poziomie województwa, podregionów, powiatów oraz w podziale na sekcje i działy PKD. Zamieszczone dane prezentowane są w okresach miesięcznych, kwartalnych, rocznych i w okresach narastających. Informacje statystyczne uzupełnione są podstawowymi danymi dla całego kraju i poszczególnych województw oraz wybranymi wskaźnikami ogólnopolskimi.
Czytaj dalej
  1  2  3 
Do góry