Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zapraszamy na Eko Kiermasz Przydasi

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
11.06.2019

11 czerwca w Urzędzie Statystycznym w Warszawie odbędzie się Eko Kiermasz Przydasi, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na wypoczynek wakacyjny podopiecznych Domu Dziecka nr 9 w Warszawie. Kiermasz zorganizowano pod patronatem Fundacji Mamy Dzieci.

Podczas Eko Kiermaszu będzie można kupić przyniesione przez pracowników Urzędu Statystycznego „przydasie”: książki, filmy, akcesoria sportowe, akcesoria dla zwierząt, gry i zabawki dla dzieci, elementy wyposażenia domu oraz dekoracje. Będzie też można wziąć udział w zabawie z fantami (każdy los wygrywa!), zjeść słodkie danie i wypić zdrowy koktajl z owoców.

Przedrostek „Eko” w nazwie Kiermaszu nie jest na wyrost. W trakcie wyprzedaży przedmiotów będzie promowana idea „Zero Waste”, czyli wtórnego wykorzystania przedmiotów już wyprodukowanych przez nadanie im kolejnego życia. Podczas Kiermaszu odbędzie się wystawa przedmiotów po „reinkarnacji”. Wśród eksponatów znajdą się m.in.: torba damska z jeansów, półki ze skrzynek po owocach, lampa z pudełka na wino, zabawki wykonane ze ścinków materiałów oraz meble po renowacji.

Z ideą Eko Kiermaszu wychodzimy również do lokalnej społeczności. Dlatego serdecznie zapraszamy osoby niebędące pracownikami Urzędu Statystycznego w Warszawie – dla nich Kiermasz będzie otwarty w godz. 12-14.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeliczony i wpłacony na konto Fundacji Mamy Dzieci z przeznaczeniem na wakacyjny wypoczynek dzieci.

Do góry