Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
12
gru

Ciechanów na tle największych miast Mazowsza

Dnia 12 grudnia 2014 r. w siedzibie Oddziału w Ciechanowie odbyła się konferencja prasowa Ciechanów na tle największych miast Mazowsza. Podczas spotkania zaprezentowano pozycję Ciechanowa na tle Ostrołęki, Płocka, Radomia, Siedlec i Warszawy pod względem najważniejszych wskaźników statystycznych.
Czytaj dalej
17
gru

Portret województwa mazowieckiego 2010-2013

Niniejsza publikacja została przygotowana przez Urząd Statystyczny w Warszawie w celu zaprezentowania sytuacji społeczno-gospodarczej województwa mazowieckiego.
Czytaj dalej
23
gru

Statystyka Warszawy. Listopad 2014 r.

Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie m.st. Warszawy m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, przemysłu i budownictwa, handlu oraz cen. Informacja charakteryzuje się atrakcyjną formą graficzną w postaci kartogramów. Wybrane informacje zaprezentowano w przekrojach według wybranych sekcji w układzie PKD 2007.
Czytaj dalej
23
gru

Koniunktura gospodarcza w województwie mazowieckim. Grudzień 2014 r.

Przedsiębiorstwa z siedzibą w województwie mazowieckim ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym oceniają w grudniu mniej optymistycznie niż w ubiegłym miesiącu. Opinie dotyczące bieżącego portfela zamówień, produkcji i sytuacji finansowej są pozytywne, choć gorsze od zgłaszanych w listopadzie. W najbliższych trzech miesiącach portfel zamówień może pozostać bez zamian. Przewidywania dotyczące produkcji i sytuacji finansowej są mniej korzystne od formułowanych w listopadzie. Przedsiębiorcy planują niewielkie redukcje zatrudnienia, zbliżone do zapowiadanych w ubiegłym miesiącu. Ceny wyrobów przemysłowych mogą utrzymać się na dotychczasowym poziomie.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7    
Do góry