Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
19
czer

23 czerwca. Dzień Ojca

Informacje dla Mazowsza.
Czytaj dalej
29
czer

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa mazowieckiego. Maj 2015 r.

Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące w województwie mazowieckim m.in. z zakresu rynku pracy, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu oraz cen. Informacja charakteryzuje się bogatą formą graficzną w postaci map i kartogramów. Wybrane informacje zaprezentowano w przekrojach według sektorów i wybranych sekcji oraz powiatów.
Czytaj dalej
29
czer

Statystyka Warszawy. Maj 2015 r.

Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie m.st. Warszawy m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, przemysłu i budownictwa, handlu oraz cen. Informacja charakteryzuje się atrakcyjną formą graficzną w postaci kartogramów. Wybrane informacje zaprezentowano w przekrojach według wybranych sekcji w układzie PKD 2007.
Czytaj dalej
29
czer

Koniunktura gospodarcza w województwie mazowieckim. Czerwiec 2015 r.

Przedsiębiorstwa z siedzibą w województwie mazowieckim ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym oceniają w czerwcu optymistycznie, podobnie jak w maju. Oceny dotyczące portfela zamówień są pozytywne, ale gorsze niż przed miesiącem. Utrzymują się korzystne diagnozy produkcji. Odpowiednie prognozy są optymistyczne, ale ostrożniejsze od formułowanych przed miesiącem. Bieżąca sytuacja finansowa oceniana jest nieznacznie negatywnie, jednak jej prognozy są bardziej korzystne od zgłaszanych w maju. Planowany jest niewielki wzrost zatrudnienia, w skali zbliżonej do zapowiadanej w ubiegłym miesiącu. Przedsiębiorcy przewidują, że ceny wyrobów przemysłowych mogą nieznacznie rosnąć, jednak wolniej niż oczekiwano w maju.
Czytaj dalej
Do góry