Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Cykl konferencji prasowych nt. poziomu życia w miastach województwa mazowieckiego

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
02.12.2016

W listopadzie 2016 r. odbył się cykl konferencji prasowych poświęconych analizie poziomu życia w miastach województwa mazowieckiego. Wyniki badania przeprowadzonego przez Urząd Statystyczny w Warszawie zostały zaprezentowane w siedzibie Urzędu oraz jego Oddziałach w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach.

Podczas spotkań z dziennikarzami przedstawiono wyniki analizy poziomu życia w miastach województwa mazowieckiego. Na każde ze spotkań przygotowano dodatkowe informacje dotyczące poszczególnych podregionów województwa.

W konferencjach wzięło udział 26 dziennikarzy z regionalnych i lokalnych redakcji m.in.: TVP Warszawa, Radia dla Ciebie, Gazety Wyborczej, Gościa Niedzielnego, Radia Eska, Radia RMF MAXXX, Radia Podlasie, Radia VOX, TV Dami, Radia Plus, Radia Nadzieja oraz lokalnych serwisów informacyjnych i portali internetowych.

Dziennikarze w wywiadach radiowych i telewizyjnych pytali przede wszystkim o wskaźniki poziomu życia w miastach swoich podregionów oraz jak te wyniki prezentowały się na tle całego województwa mazowieckiego. 

Do góry