Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zostań współtwórcą spisu powszechnego

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
04.01.2017

W 2021 roku odbędzie się kolejna edycja Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Każdy może się włączyć w prace nad tworzeniem jego pytań – wystarczy komputer z dostępem do internetu. Po raz pierwszy konsultacje społeczne dotyczące spisu są bowiem prowadzone za pomocą kwestionariusza online.

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące zakresu informacji, które będą zbierane w przyszłym spisie powszechnym. Celem statystyków jest zebranie jak najwięcej rekomendacji umożliwiających zaprojektowanie badania odpowiadającego potrzebom różnego rodzaju instytucji i opinii publicznej.

Udział w konsultacjach możliwy jest przez internet. Wypełniając dostępny w sieci kwestionariusz, można przedstawić swoje oczekiwania i pomysły dotyczące zagadnień, które powinny pojawić w przyszłym spisie powszechnym.

Kwestionariusz jest dostępny na stronie internetowej GUS: http://konsultacje-spis-2021.stat.gov.pl.

Ankietę można wypełniać do odwołania.

Urząd Statystyczny w Warszawie gorąco zachęca do udziału w konsultacjach. Spis powszechny jest najważniejszym badaniem polskiego społeczeństwa. Z tego powodu liczy się każda opinia na jego temat.

Do góry