Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Uprzejmie tweetujemy, że…

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
12.05.2017

Urząd Statystyczny w Warszawie dołącza do społeczności serwisu Twitter. Na profilu Urzędu będzie można znaleźć nie tylko najnowsze dane, ale też różne statystyczne ciekawostki dotyczące Mazowsza i Warszawy.

Statystyka publiczna wkracza w świat mediów społecznościowych. Od kilku miesięcy działa na Twitterze konto Głównego Urzędu Statystycznego. Pierwsze kroki w świecie social media stawiają też Urzędy Statystyczne.

Jednym z pionierów społecznościowej aktywności będzie Urząd Statystyczny w Warszawie. Na jego twitterowym profilu będą zamieszczane aktualne dane statystyczne z województwa mazowieckiego, informacje o publikacjach Urzędu oraz różne ciekawostki.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia konta Urzędu Statystycznego w Warszawie na Twitterze. Zachęcamy do aktywnego udziału w tworzeniu jego treści i czekamy z niecierpliwością na komentarze i dyskusje naszych „followersów”.

Link do konta Urzędu Statystycznego w Warszawie w serwisie Twitter: https://twitter.com/Warszawa_STAT

Do góry