Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zmiana organizacji pracy Urzędu Statystycznego w Warszawie od 3 listopada do odwołania

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
25.05.2020

Kontakt w sprawach dotyczących rejestru REGON.

Od dnia 3 listopada br. do odwołania zmuszeni jesteśmy zawiesić bezpośrednią obsługę klienta.

W sprawach związanych z wpisami (wpis nowego podmiotu, zmiana danych o podmiocie, wykreślenie podmiotu) do rejestru REGON zachęcamy do przesyłania formularzy RG znajdujących się na stronie https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/formularze-regon-papierowe/  

- wraz z dokumentacją towarzyszącą:

Więcej informacji o rejestrze REGON znajduje się na stronie: https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/

Kontakt do pracowników rejestru REGON:

  • email: , tel.: 22 464 22 07
  • email: , tel.: 22 464 21 39
  • email: , tel.: 22 464 2259
  • email: , tel.: 22 464 2243

Pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie: https://warszawa.stat.gov.pl/kontakt/


Kontakt z Informatorium US:

Od 3 listopada br. do odwołania Informatorium US prowadzi obsługę klientów wyłączenie telefonicznie i poprzez korespondencję elektroniczną i pocztową.  Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego z Informatorium pod numerem +48 22 464 20 85 oraz poprzez:

  • przesłanie pytań w formie pisemnej na adres: Urząd Statystyczny w Warszawie ul. 1 Sierpnia 21, 02-134 Warszawa
  • pocztą elektroniczną: sekretariatuswaw@stat.gov.pl
  • faxem 22 846 76 67 lub 22 846 78 32

Kontakt w sprawie sprawozdawczości statystycznej (formularze: SP, F-01/I-01, GP, KZZ) oraz Portalu Sprawozdawczego

W związku ze stosowanymi w Urzędzie Statystycznym w Warszawie działaniami profilaktycznymi związanymi z zagrożeniem wirusem SARS-CoV-2 uprzejmie informujemy, że kontakt telefoniczny z naszymi pracownikami może być obecnie utrudniony. Przepraszamy za związane z tym niedogodności i uprzejmie prosimy o korzystanie, w miarę możliwości, przede wszystkim z następujących form kontaktu:

W sprawach dotyczących innych badań statystycznych uprzejmie prosimy o kontakt z realizującymi je urzędami statystycznymi, zgodnie z danymi kontaktowymi udostępnionymi w portalu informacyjnym GUS: http://form.stat.gov.pl/formularze/kontakt.htm


Realizacja badań ankietowych wśród respondentów

Badania ankietowe od 16 marca 2020 r. do odwołania są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie. Ankieterzy będą kontaktowali się telefonicznie z gospodarstwami domowymi, które zostały wylosowane do wzięcia udziału w badaniu ankietowym.

Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość wobec ankieterów kontaktujących się z Państwem w celu przeprowadzenia badania ankietowego i wzięcie udziału w badaniu. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z badaniem lub w celu weryfikacji ankietera, który kontaktuje się z Państwem telefonicznie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

  • Marcin Piątek, tel.: 695 255 447 , e-mail:
  • Sebastian Zera, tel.: 22 464 20 40, e-mail:

W przypadku wątpliwości związanych ze sporządzaniem poszczególnych sprawozdań, zachęcamy do zapoznania się z listą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ) lub prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki pracowników udzielających informacji telefonicznych na stronie: https://warszawa.stat.gov.pl/specjalizacja-urzedu/statystyka-przedsiebiorstw-niefinansowych/


Organizacja wydarzeń zewnętrznych (tj. spotkania, seminaria, konferencje)

Zaplanowane przez Urzędy Statystyczny w Warszawie konferencje, seminaria i inne spotkania dla interesariuszy zostały odwołane. O nowych terminach spotkań będziemy informowali Państwa na stronie https://warszawa.stat.gov.pl/.


Aktualne informacje na temat profilaktyki koronawirusa znajdziesz na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Do góry