Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zmiana organizacji pracy Urzędu Statystycznego w Warszawie od 25 maja do odwołania

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
25.05.2020

Informujemy, że od poniedziałku 25 maja 2020 r. wznawiamy bezpośrednią obsługę klientów w punktach rejestru REGON w Urzędzie Statystycznym w Warszawie. Punkt REGON będzie otwarty od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00. Dane kontaktowe: 22 464 20 83.

Jednocześnie informujemy, że również od poniedziałku 25 maja 2020 r. wznawiamy pracę Informatorium. Przywracamy tym samym możliwość bezpośredniego kontaktu klientów z pracownikami statystyki. 

Informatorium będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. 

Zachęcamy też do korzystania z infolinii statystycznej tel. 48 22 279 99 99.


Realizacja badań ankietowych wśród respondentów

Badania ankietowe od 16 marca 2020 r. do odwołania są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie. Ankieterzy będą kontaktowali się telefonicznie z gospodarstwami domowymi, które zostały wylosowane do wzięcia udziału w badaniu ankietowym.

Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość wobec ankieterów kontaktujących się z Państwem w celu przeprowadzenia badania ankietowego i wzięcie udziału w badaniu. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z badaniem lub w celu weryfikacji ankietera, który kontaktuje się z Państwem telefonicznie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

  • Marcin Piątek, tel.: 695 255 447 , e-mail:
  • Elżbieta Lipińska, tel.: 22 464 23 25, e-mail:
  • Sebastian Zera, tel.: 22 464 20 40, e-mail:

W przypadku wątpliwości związanych ze sporządzaniem poszczególnych sprawozdań, zachęcamy do zapoznania się z listą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ) lub prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki pracowników udzielających informacji telefonicznych na stronie: https://warszawa.stat.gov.pl/specjalizacja-urzedu/statystyka-przedsiebiorstw-niefinansowych-1317/


Organizacja wydarzeń zewnętrznych (tj. spotkania, seminaria, konferencje)

Zaplanowane przez Urzędy Statystyczny w Warszawie konferencje, seminaria i inne spotkania dla interesariuszy zostały odwołane. O nowych terminach spotkań będziemy informowali Państwa na stronie https://warszawa.stat.gov.pl/.


Realizacja Powszechnego Spisu Rolnego 2020

Od 1 września do 30 listopada 2020 r. zaplanowano Powszechny Spis Rolny, obecnie służby statystyki publicznej opracowują scenariusze organizacji spisu rolnego, które będą uzależnione od rozwoju sytuacji w kraju. Ostateczna decyzja o warunkach organizacyjnych spisu rolnego w terminie wynikającym z ustawy o Powszechnym Spisie Rolnym, będzie podjęta przez Centralne Biuro Spisowe. Bieżące informacje o spisie rolnym zamieszczamy na stronie: https://spisrolny.gov.pl.


Aktualne informacje na temat profilaktyki koronawirusa znajdziesz na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Do góry