Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Organizacja pracy Urzędu Statystycznego w Warszawie

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
25.05.2020

Kontakt w sprawach dotyczących rejestru REGON.

Informujemy, że od dnia 1 marca 2022 r. zostaje wznowiona bezpośrednia obsługa klienta w siedzibie Urzędu Statystycznego w Warszawie

W sprawach związanych z wpisami (wpis nowego podmiotu, zmiana danych o podmiocie, wykreślenie podmiotu) do rejestru REGON zachęcamy do przesyłania formularzy RG znajdujących się na stronie https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/formularze-regon-papierowe/  

- wraz z dokumentacją towarzyszącą:

Więcej informacji o rejestrze REGON znajduje się na stronie: https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/

Kontakt do pracowników rejestru REGON:

 • email: , tel.: 22 464 22 07
 • email: , tel.: 22 464 21 39
 • email: , tel.: 22 464 2259
 • email: , tel.: 22 464 2243

Pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie: https://warszawa.stat.gov.pl/kontakt/


Kontakt z Informatorium US:

Informujemy, że od dnia 1 marca 2022 r. zostaje wznowiona bezpośrednia obsługa klienta w siedzibie Urzędu Statystycznego w Warszawie. 

Nadal zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego z Informatorium pod numerem +48 22 464 20 85 oraz poprzez:

 • przesłanie pytań w formie pisemnej na adres: Urząd Statystyczny w Warszawie ul. 1 Sierpnia 21, 02-134 Warszawa
 • pocztą elektroniczną:
 • faxem 22 846 76 67 lub 22 846 78 32

Kontakt w sprawie sprawozdawczości statystycznej:

 • w sprawach merytorycznych dotyczących sprawozdań: SP, F-01/I-01, GP, KZZ prosimy o kontakt: 
   
  • za pośrednictwem wewnętrznej poczty Portalu Sprawozdawczego,
  • za pośrednictwem e-mail lub telefonicznie, zgodnie z danymi pracowników Urzędu dostępnymi w Wyszukiwarce kontaktów

   Ze względu na znaczną liczbę podmiotów korzystających z naszych linii telefonicznych, rekomendujemy kontakt z pracownikami Urzędu za pośrednictwem wewnętrznej poczty Portalu Sprawozdawczego lub dostępnych w w/w Wyszukiwarce adresów e-mail

   Zachęcamy również do korzystania z udostępnionych na stronie Wyszukiwarki kontaktów odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

   ​W sprawach dotyczących innych badań statystycznych uprzejmie prosimy o kontakt z realizującymi je urzędami statystycznymi, zgodnie z danymi kontaktowymi udostępnionymi w portalu informacyjnym GUS: lista kontaktowa
 • w sprawach technicznych dotyczących Portalu Sprawozdawczego (zagubienie loginu/hasła, zmiana OZS itp.) prosimy o kontakt:
   
  • za pośrednictwem e-mail, zgodnie z podaną listą kontaktową
  • telefonicznie – Infolinia Statystyczna, tel.: 22 279-99-99

Realizacja badań ankietowych wśród respondentów

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo respondentów oraz pracowników statystyki publicznej, uprzejmie informujemy, że w celu zapobiegania potencjalnej możliwości rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”), od 13 marca 2020 r. wprowadziliśmy zmiany w realizacji badań ankietowych.

W 2022 r. badania ankietowe są realizowane przez pracowników statystyki publicznej głównie za pośrednictwem wywiadów telefonicznych oraz częściowo wywiadów bezpośrednich. Ankieterzy będą kontaktowali się telefonicznie z gospodarstwami domowymi, które zostały wylosowane do wzięcia udziału w badaniu ankietowym.

Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość wobec ankieterów kontaktujących się z Państwem w celu przeprowadzenia badania ankietowego i wzięcie udziału w badaniu. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z badaniem lub w celu weryfikacji ankietera, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z Urzędem Statystycznym w Warszawie:

695 255 447 (w godz. 7.30-15.30) — Marcin Piątek,

22 464 20 40 (w godz. 7:30-15:30) — Sebastian Zera

Więcej informacji o badaniach ankietowych pod adresem: https://stat.gov.pl/badania-statystyczne/badania-gospodarstw-domowych-i-rolnicze/Organizacja wydarzeń zewnętrznych (tj. spotkania, seminaria, konferencje)

Zaplanowane przez Urzędy Statystyczny w Warszawie konferencje, seminaria i inne spotkania dla interesariuszy zostały odwołane. O nowych terminach spotkań będziemy informowali Państwa na stronie https://warszawa.stat.gov.pl/.


Aktualne informacje na temat profilaktyki koronawirusa znajdziesz na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Do góry