Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Porozumienia o współpracy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Warszawskim

W dniu 3 marca 2017 r. Urząd Statystyczny w Warszawie podpisał porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Warszawskim reprezentowanym przez dziekana Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych. Strony wyraziły gotowość do realizacji wspólnych przedsięwzięć w zakresie działalności: dydaktycznej, badawczo-rozwojowej, doradczej i popularyzatorskiej. Dokument ten gwarantuje również wymianę informacji pomiędzy obiema instytucjami. 

Porozumienie o współpracy z ALMAMER Szkołą Wyższą w Warszawie

Dnia 28 stycznia 2015 roku zostało podpisane Porozumienie między Urzędem Statystycznym w Warszawie a ALMAMER Szkołą Wyższą w Warszawie o wielokierunkowej współpracy w zakresie prac naukowo-badawczych oraz działań popularyzatorskich.

Porozumienie zostało podpisane na podstawie Umowy z dnia 8 marca 2012 roku zawartej pomiędzy Głównym Urzędem Statystycznym a ALMAMER Szkołą Wyższą.

Do góry