Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
23
gru

Rocznik Statystyczny Województwa Mazowieckiego 2014

Szczegółowe dane statystyczne zgrupowano w 23 działach tematycznych poprzedzonych uwagami ogólnymi zawierającymi wyjaśnienia dotyczące terminologii, metodologii i zakresu informacji. Zamieszczony materiał statystyczny wzbogacono ilustracją graficzną w formie wykresów i kartogramów.
Czytaj dalej
23
gru

Województwo Mazowieckie - Podregiony, Powiaty, Gminy 2014

Niniejsze opracowanie zawiera zestaw informacji charakteryzujących poziom życia społeczeństwa i stan gospodarki województwa według jednostek podziału terytorialnego.
Czytaj dalej
23
gru

Aktywność ekonomiczna ludności w województwie mazowieckim w III kwartale 2014 r.

Informacja została opracowana na podstawie uogólnionych wyników reprezentacyjnego Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL), przeprowadzonego w III kwartale 2014 r. Od III kwartału 2012 r. do uogólniania wyników badania na populację generalną zastosowano dane o ludności w wieku 15 lat i więcej, pochodzące z bilansów opracowanych na podstawie wyników Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011. Ponadto nastąpiły zmiany metodologiczne, mające na celu dostosowanie populacji objętej badaniem do zaleceń Eurostatu.
Czytaj dalej
29
gru

Panorama dzielnic Warszawy w 2013 r.

Publikacja prezentuje dane statystyczne za 2013 r. charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą dzielnic m.st. Warszawy.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7    
Do góry