Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
22
sier

Wyniki finansowe przedsiębiorstw niefinansowych województwa mazowieckiego (I-VI 2014 r.)

Wyniki finansowe przedsiębiorstw niefinansowych dotyczą podmiotów gospodarczych prowadzących księgi rachunkowe, w których liczba pracujących wynosi 50 i więcej osób. Dane nie obejmują rolnictwa, leśnictwa, łowiectwa i rybactwa, działalności finansowej i ubezpieczeniowej oraz szkól wyższych. Dane prezentowane są według Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD 2007).
Czytaj dalej
25
sier

Bezrobocie rejestrowane w Radomiu w I półroczu 2014 r.

Liczba zarejestrowanych bezrobotnych w Radomiu w końcu czerwca 2014 r. wyniosła 19839 osób (w tym 9365 kobiet) i była o 6,7% mniejsza od notowanej w czerwcu 2013 r. oraz o 6,1% mniejsza od notowanej w grudniu 2013 r. Największy spadek nastąpił pomiędzy marcem a lutym oraz pomiędzy kwietniem a marcem – o 2,5%. W analizowanym okresie w Polsce i w województwie mazowieckim największy spadek odnotowano pomiędzy kwietniem a marcem odpowiednio: o 4,7% i o 3,7%.
Czytaj dalej
26
sier

Ludność, ruch naturalny i migracje w województwie mazowieckim w 2013 r.

Niniejsza publikacja prezentuje sytuację demograficzną województwa mazowieckiego w 2013 roku i składa się z czterech działów, w których kolejno zaprezentowano: stan i strukturę ludności; małżeństwa, separacje, rozwody, urodzenia i zgony; migracje wewnętrzne i zagraniczne ludności, ranking powiatów i gmin pod względem wybranych wskaźników.
Czytaj dalej
28
sier

Koniunktura gospodarcza w województwie mazowieckim. Sierpień 2014 r.

Przedsiębiorstwa z siedzibą w województwie mazowieckim ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym oceniają w sierpniu korzystnie, podobnie jak w lipcu. Bieżący portfel zamówień i produkcja rosną szybciej niż przed miesiącem. Optymistyczne prognozy w tym zakresie są lepsze od formułowanych w lipcu.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5    
Do góry