Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
21
sty

Mieszkania oddane do użytkowania w 2014 r.

Informacje dla Mazowsza, powiatów i m.st. Warszawy
Czytaj dalej
22
sty

Rozpoczęcie zajęć "Statystyka - ugryź to!"

Urząd Statystyczny w Warszawie rozpoczął zajęcia „Statystyka - ugryź to!” w ramach akcji „Zima w mieście 2015” organizowanej przez Urząd m.st Warszawy.
Czytaj dalej
27
sty

Obszar Metropolitalny Warszawy w 2013 r.

Obszar Metropolitalny Warszawy składa się z 72 jednostek samorządu terytorialnego (gmin) o łącznej powierzchni 6206 km2 zamieszkanej przez 3041,5 tys. ludności. W jego skład wchodzą powiaty: m.st. Warszawy, grodziski, legionowski, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, żyrardowski oraz wybrane gminy powiatów grójeckiego, mińskiego, nowodworskiego, otwockiego, sochaczewskiego, wołomińskiego i wyszkowskiego.
Czytaj dalej
27
sty

Statystyka Warszawy. Grudzień 2014 r.

Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie m.st. Warszawy m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, przemysłu i budownictwa, handlu oraz cen. Informacja charakteryzuje się atrakcyjną formą graficzną w postaci kartogramów. Wybrane informacje zaprezentowano w przekrojach według wybranych sekcji w układzie PKD 2007.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5    
Do góry