Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Notatka informacyjna Budownictwo mieszkaniowe w województwie mazowieckim w I półroczu 2017 r.

21.07.2017
Informacje dla Mazowsza, powiatów i m.st. Warszawy
Czytaj dalej

Notatka informacyjna 24 lipca. Święto Policji

21.07.2017
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budownictwo mieszkaniowe w województwie mazowieckim w 2016 r.

14.07.2017
Źródło informacji stanowiły: w zakresie budynków i mieszkań oddanych do użytkowania sprawozdanie o budynkach mieszkalnych i mieszkaniach w budynkach niemieszkalnych oddanych do użytkowania (formularz B-07), w zakresie mieszkań, których budowę rozpoczęto – meldunek o budownictwie mieszkaniowym (formularz B-06), w zakresie mieszkań, na których budowę wydano pozwolenia – sprawozdanie o wydanych pozwoleniach na budowę obiektów budowlanych (formularz B-05).
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Aktywność ekonomiczna ludności w województwie mazowieckim w I kwartale 2017 r.

30.06.2017
Badanie Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) jest badaniem ankietowym, zrealizowanym przy udziale ankieterów statystycznych. Wylosowane gospodarstwo domowe reprezentuje wiele innych gospodarstw o podobnych cechach. Liczy się każda odpowiedź, stąd respondentom, którzy wzięli udział w badaniu należą się szczególne podziękowania. Bez ich udziału w dobrowolnym badaniu ankietowym nie byłoby możliwe obserwowanie zmian zachodzących we współczesnym społeczeństwie.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie mazowieckim. Czerwiec 2017 r.

30.06.2017
Ogólny klimat koniunktury w przedsiębiorstwach z siedzibą w województwie mazowieckim oceniany jest korzystnie przez dyrektorów z wszystkich prezentowanych rodzajów działalności. Koniunkturę nieco lepiej niż w maju oceniają jednostki działające w zakresie przetwórstwa przemysłowego, handlu hurtowego oraz zakwaterowania i gastronomii.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Bezrobocie rejestrowane w końcu maja 2017 r.

29.06.2017
Informacje dla Mazowsza, powiatów i m.st. Warszawy.
Czytaj dalej
1  2  3  4    
Do góry