Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Notatka informacyjna 470 Lat Miasta Siedlce

12.12.2017
Informacje dla m. Siedlce
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Turystyka w III kwartale 2017 r.

12.12.2017
Informacje dla Mazowsza i m.st. Warszawy
Czytaj dalej

Publikacja Przegląd Statystyczny Warszawy. III kwartał 2017 r.

04.12.2017
Podstawowe informacje dotyczące: geografii, meteorologii i środowiska, demografii, ochrony zdrowia i pomocy społecznej, cen, rynku pracy, budownictwa mieszkaniowego, podmiotów gospodarki narodowej, komunikacji, bezpieczeństwa publicznego i działalności kulturalnej oraz finansów. Ponadto porównania międzynarodowe Warszawy z wybranymi miastami i stolicami Europy.
Czytaj dalej

Publikacja Biuletyn Statystyczny Województwa Mazowieckiego. III kwartał 2017 r.

30.11.2017
Publikacja zawiera podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa mazowieckiego, m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, podmiotów gospodarki narodowej, cen, finansów, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu i bezpieczeństwa publicznego na poziomie województwa, podregionów, powiatów oraz w podziale na sekcje i działy PKD. Zamieszczone dane prezentowane są w okresach miesięcznych, kwartalnych, rocznych i w okresach narastających. Informacje statystyczne uzupełnione są podstawowymi danymi dla całego kraju i poszczególnych województw oraz wybranymi wskaźnikami ogólnopolskimi.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie mazowieckim. Listopad 2017 r.

30.11.2017
Ogólny klimat koniunktury w przedsiębiorstwach z siedzibą w województwie mazowieckim oceniany jest korzystnie przez dyrektorów ze wszystkich prezentowanych rodzajów działalności. Najlepsze oceny w tym zakresie zgłaszane są przez przedstawicieli firm z sekcji przetwórstwo przemysłowe oraz transport i gospodarka magazynowa.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Bezrobocie rejestrowane w końcu października 2017 r.

29.11.2017
Informacje dla Mazowsza, powiatów i m.st. Warszawy.
Czytaj dalej
1  2  3  4    
Do góry